falak-latest-new
callback
+90 548 874 30 58

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Kıbrıs’ta araç kiralamak için en az 21 yaşında olmanız ve üç yıllık geçerli bir ehliyetinizin olması gerekir. 25 yaşın altındaki sürücülerden, araç kategorisine göre değişen bir ek ücret alınacaktır. Kıbrıs’ta otomobil kiralamak için maksimum yaş 75’tir.

Falak Rent a Car Kıbrıs’ın en güvenilir araç kiralama hizmetidir.

Kıbrıs’ta yasal olarak araba kullanmak için en az 18 yaşında olmanız ve tam geçerli bir ehliyetinizin olması gerekir.

Araba vergisi, CO2 değerlerine ve motor kapasitesine bağlı olarak son derece düşük olabilir ve bence araba sigortası Kıbrıs’ta gerçeğe uygun değerdir.

Bir çarpışma hasarı feragatnamesi genellikle kiralık bir araba sizin elinizdeyken hasar görmesinden kaynaklanan kayıpları kapsar. Bir CDW genellikle aşağıdaki araç hasarlarını ve kazaları kapsar.

İlk depozitolar ve son ödemeler için, çoğu büyük kiralama firması banka kartı alacaktır. Ödeme yapmanın en uygun yolu olduğu için genellikle kredi kartı önerilir.

Soldan direksiyonlu araçlar ek standartları karşılamalıdır. Başka bir AB Üyesi Devletten Kıbrıs’a kayıt yaptırmak için araç getiren herkes, geçerli tüm vergileri ödemiş ve Gümrük ve Özel Tüketim Bakanlığı’nın ithalat prosedürlerini takip etmiş olmalıdır.

Son on yıl içinde düzenlenmiş geçerli bir pasaportunuz veya başka bir seyahat belgeniz olmalıdır. Pasaport, Kıbrıs’tan ayrılış tarihinden itibaren en az üç ay geçerli olmalıdır. Ayrıca vizeye uyum sağlamak için en az iki boş sayfa içermelidir.

Yaşadığınız ülkede kayıtlıysa, aracınızı kişisel kullanım için geçici olarak ithal edebilirsiniz. Türkiye’de bir kişi aracında en fazla 730 gün kalabilir. Bu süreler, kişi ve aracın toplam 185 gün yurt dışında olması durumunda geçerlidir.

Kiraladığınız araç, kararlaştırılan gün ve saatte Ercan Havalimanı’nda size teslim edilecek ve check-out formumuzu imzaladıktan sonra aracınızı kullanabileceksiniz.

Kıbrıs’ın en ekonomik otomobil kiralama firması, günlük 15 £ gibi düşük fiyatlar ile ülkenin çeşitli noktalarında mevcuttur. Buna karşılık, Kıbrıs’ta araba kiralamanın ortalama günlük maliyeti ₺ 42’dir.

Bu durumda herhangi bir geri ödeme yapılmayacaktır. Süre, Kullanıcının aracı teslim aldığı andan Kullanıcının kiralık aracı teslim ettiği ana kadar hesaplanır. Araç, kiracıya ilk teslim edildiği yere iade edilmelidir. Araç için dolu bir yakıt deposu sağlanacaktır.

Tüm müşteriler, yaş, ehliyet ve uygun ödeme şekli gibi minimum kiracı gereksinimlerini karşılamalı ve poliçenin tamamını okumalıdır.

Kilometre sınırını, iptal politikasını, yakıt ücretlerini, tedbir depozitosunu, kabul edilen ödeme türlerini, iade sürecini ve gecikme ücretlerini arayın.

Kredi kartları, otomobil kiralama acenteleri tarafından, onların mali durumu için bir risk olmadığınızı ve depozitonun tamamını veya bir kısmını geri alma seçeneğine sahip oldukları için maliyetlerini ödeyebileceğinizi gösterdikleri için tercih edilmektedir. Kurum banka kartı kullanıyorsa, yetersiz bakiye varsa banka hesabından para çekemez.

English English Turkish Turkish
Scroll to Top
×