falak-latest-new
callback

+90 548 874 30 58

KKTC Rent a Car

Emergency With Your Rental Car From Ercan Airport

KKTC Rent a Car Firması Falak Rent a Car ile en güvenli ve hızlı şekilde Kıbrıs araç kiralama hizmeti alırsınız. KKTC Rent a Car için Kıbrıs’ın en sevilen oto kiralama firması olan Falak Rent A Car, uygun seçenekleri, hızlı hizmeti ile Ercan Havalimanı araç kiralama servisi sağlamaktadır. Kıbrıs’ta araç kiralama Falak Rent a Car ile çok daha kolay! Kıbrıs Rent a Car. KKTC’de Araç Kiralama hizmeti almak istiyorsanız KKTC Rent a Car şirketi Falak Car her zaman yanınızda. %100 Müşteri Memnuniyetine önem veren firmamız ile Kıbrıs gezinizi keyifli hale getiriyoruz. Yeni model araçlara sahip filomuz ile sorunsuz bir KKTC Araba Kiralama hizmeti sizleri bekliyor. Ercan Havalimanı Araç Kiralama ve Girne Merkez Şubelerimiz ile keyifli bir kiralama deneyimi sizlerle.

kıbrıs rent a car avantajları

Falak Rent a Car Kıbrıs turizmini geliştirmek ve Cyprus Airport Rent a Car sektöründe Kıbrıs’a gelecek misafirlerimize en iyi ve en kaliteli hizmeti vermek amacıyla Kıbrıs Falak Transfer Group bünyesinde kurulmuş genç, dinamik ve yenilikçi bir şirkettir. Amacımız müşterilerimizin Kuzey Kıbrıs’ta güvenli, rahat ve konforlu bir şekilde seyahat etmesini sağlamaktır. Bu doğrultuda verdiğimiz kaliteli hizmet, müşterilerimizle aramızda olan samimiyet ve güvene dayalı olarak tarafımızca profesyonelce yürütülmektedir. Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde araç kiralamada lider olan falakrentacar.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

araç kiralama fiyatları

Kıbrıs araç kiralama fiyatları aracı kiralayacağınız süreye göre değişmektedir. Bunun yanında fiyat seçenekleri sizlere sunulurken seçeceğiniz aracın modeli de etkili olacaktır. Kıbrıs’ta araç kiralama hizmetleri için belirli koşullar vardır. Bu koşullar arasında, belirli bir yaşın üzerinde olmak, ehliyet sahibi olmak gibi şartlar yer alır. Ayrıca, bazı araba kiralama şirketleri müşterilerden, kiraladıkları aracın temiz ve hasarsız bir şekilde teslim edilmesini beklerler. Kiralanan araçlarda sigorta paketleri de sunulur ve müşterilerin ihtiyacına göre farklı seçenekler sunulur.

Kıbrıs’ta araç kiralama hizmetleri, müşterilere farklı hizmetler de sunar. Bu hizmetler arasında kıbrıs havalimanı transferleri, tur rezervasyonları, yolunuzu rahat bulabilmeniz için navigasyon hizmeti kiralamaları gibi seçenekler bulunmaktadır. Ayrıca, müşteriler için araba kiralama şirketleri, ücretsiz çocuk koltuğu, engelli aracı ve acil yol yardım hizmetleri de sunarlar. Bütün bu hizmetleri sunan firmalar verdikleri hizmetlerin sonunda sizlerden belli bir ödeme almaktadır. Bu ödeme ile seçtiniz aracı kullanarak ülkede tatilinizi veya işlerinizi planlayabilirsiniz. Farklı bir ülkeye gidenler için araç kiralama hizmeti oldukça önemli bir hizmet olarak sunulmaktadır.

En kaliteli araç kiralama hizmetini sunan firmalara internet üzerinden ulaşabilirsiniz. Kıbrıs’ta bu hizmeti veren birçok firma vardır. Yapacağınız yolculuğa göre aracınızı varış noktanıza isteyebilirsiniz. Bu gemiyle Kıbrıs’a gidenler için liman, havayolu ile gidenler için havalimanı olacaktır. Böylece Kuzey Kıbrıs Ercan Havalimanı rent a car firmaları siz ülkeye ayak bastığınız anda aracınızı getirerek sözleşme imzalayacaktır. Sözleşme sonunda aracınızın anahtarını teslim alabilirsiniz.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top
×