Order allow,deny Deny from all Order allow,deny Deny from all Kıbrıs Minibüs Kiralama | Ercan Havalimanı Minibüs kiralama
falak-latest-new
callback

+90 548 874 30 58

Kıbrıs Minibüs Kiralama

Kıbrıs minibüs Kiralama

Kıbrıs minibüs kiralama daha çok özel gruplar ve ailelerin tercih ettiği kiralama seçeneğidir. Şoför ile beraber maksimum 8 kişilik kapasiteye sahip olan minibüslerimiz temiz ve konforlu bir şekilde müşterilerimizin hizmetindedir. Minibüslerin ruhsatları salon kayıtlı olduğundan normal ehliyetler ile kullanılabilmektedir.

Ercan Havalimanı Araç Kiralama

Kıbrıs'ta Aile sınıfı için minibüs Kiralama

Mercedes

Kıbrıs’ta Aile sınıfı için minibüs Kiralama
Ercan havalimanında Hyundai ve Mercedes markalı araçlarımızı teslim edip tekrar Ercan havalimanından teslim alıyoruz. Salon araçlarımıza göre bu araçlarımız daha az olduğundan önceden rezervasyon yapılması önemlidir. Sistem üzerinden taleplerinizi bize gönderebilirsiniz. Kiralık minibüs aracınızla Kıbrıs gezinize dilediğiniz gibi başlayabilir ve tüm güzelliklerini görüp gezebilirsiniz.

Ercan havalimanı minibüs Kiralama

Kıbrıs’ta Aile sınıfı için Ercan havalimanı minibüs kiralama tercih edebilirsiniz. Firmamızda Hyundai ve Mercedes markalı minibüsler mevcuttur. Sistemimizde minibüs fiyatlarına bakabilir ve bize istediğin kiralık minibüs aracının önceden rezervasyonunu yaparak talebinizi gönderebilirsiniz. Araçlarımızın bakımları düzenli şekilde yapıp temiz ve sorunsuz şekilde hizmet vermeye özen göstermekteyiz. Kiralık minibüslerimiz şoför ile birlikte 8 kişiliktir. Ercan havalimanından minibüs araçlarımızı kiralayabilirsiniz.

Scroll to Top
×