falak-latest-new
callback

+90 548 874 30 58

Şirketimiz hakkında

Falak Rent a Car Kıbrıs turizmini geliştirmek ve Cyprus Rent a Car sektöründe Kıbrıs’a gelecek misafirlerimize en iyi ve en kaliteli hizmeti vermek amacıyla Falak Transfer Group bünyesinde kurulmuş genç, dinamik ve yenilikçi bir şirkettir. Amacımız müşterilerimizin Kuzey Kıbrıs’ta güvenli, rahat ve konforlu bir şekilde seyahat etmesini sağlamaktır. Bu doğrultuda verdiğimiz kaliteli hizmet, müşterilerimizle aramızda olan samimiyet ve güvene dayalı olarak tarafımızca profesyonelce yürütülmektedir. Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde araç kiralamada lider olan falakrentacar.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz

Sektörde Lideriz

Kuzey Kıbrıs Araç Kiralama’da sizlere iyi ve Güvenilir Hizmetler Sunuyoruz. Güncel lüks sınıf arabalardan verimli ekonomi sınıfı modellere kadar geniş bir araç yelpazemiz var. Sadece bu da değil, sizi gitmeniz gereken yere hızlı ve güvenli bir şekilde ulaştırabilecek deneyimli ve profesyonel sürücülerle birlikte gelirler. Üstüne üstlük, tüm araçlar optimum performans ve güvenilirlik için düzenli olarak denetlenir. İster birçok aracımızdan birini kiralayın, ister VIP veya SUV seçeneğini seçin, kiralama hizmetimizden hayal kırıklığına uğramayacağınızı garanti ediyoruz!

Kıbrıs Lefkoşa Araç Kiralama

Kıbrıs'ta kurumsal rent a car şirketimiz

Firmamız; Ercan Havalimanı girişinde bulunan araç kiralama merkezi ile ulaşımınıza en yakın firmalardan biri olma özelliğine sahiptir. Sektörde Önce Müşteri Memnuniyeti diyerek yola çıkan Falak Rent a Car, araç kiralamada, genç araç filosu ve güler yüzlü kadrosuyla siz değerli müşterilerinin problemsiz, güvenli, rahat ve ekonomik araç kiralama ve Kıbrıs Transfer hizmeti alması için çaba göstermektedir. 

Falak Rent a Car, bünyesindeki son model lüks araçlar ile Kıbrıs araç kiralama piyasasına yeni bir anlayış katmıştır. Araç kiralama filosundaki tamamı son model, lüks, orta segment ve ekonomi sınıfı araçlarıyla Kuzey Kıbrıs’taki ucuz araba kiralama kavramına fiyat kalite kavramını da eklemiştir.

 

Kıbrıs’ta araç kiralama konusunda en iyi fiyatlarla en yüksek kaliteyi birarada sunan Falak Rent A Car, müşterilere sunduğu 24 saat yol yardımıyla her zaman yanınızdadır.

hakkimizda

Rent a Car sektöründe en önemli olan unutulmamalıdır ki araçlar daima bakımlı olmalı ve 7/24 kesintisiz yol yardımı mutlaka ücretsiz servisler arasında sunulmalıdır. Maalesef günümüz dünyasında herşeyin para kazanmak olduğunu zanneden bazı firmalar bu yanlışa düşerek değerli misafirlerimizi bu güzel adadan soğutmakta ve sektörümüzün ismini karalamaktadır.

İdealimizdeki gelecek; kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti anlayışımızla uzun yıllar süresince yenilik ve değişikliklere ayak uydurarak sürekli gelişerek müşterilerimize küresel araç kiralama hizmeti vermek. Araç filomuzu büyüterek ve dünyaya yayılarak kiralık araç rahatlığını herkese yaşatmak.

Müşterilerimizin memnuniyeti bizim için onurdur. Biz saygı, güven ve karşılıklı memnuniyet çerçevesinde müşterilerimiz için hassas ve özenli bir şekilde elimizden gelen en iyi hizmeti vermeyi planlarken, aynı hassaslıkla müşterilerimizin de bize yaklaşmasını temenni ediyoruz.

Scroll to Top
×