Order allow,deny Deny from all Order allow,deny Deny from all Kıbrıs'ta Araç Kiralama Tavsiyeleri | Tatile Çıkmadan Önce Bilgileri
falak-latest-new
callback

+90 548 874 30 58

Kıbrıs’ta araç kiralama tavsiyeleri, araç kiralama hizmeti alırken sizlere yardımcı olacaktır bu yüzden okuyacağınız tavsiyeleri dikkate almalısınız. Öncelikle, araç kiralama şirketinin araçlarının düzenli bakım ve kontrollerden geçtiğinden emin olun. Ayrıca, araç kiralama şirketinin müşteri hizmetleri kalitesi de oldukça önemlidir. Tatil boyunca karşılaşabileceğimiz sorunlarla ilgili çözüm odaklı bir yaklaşım sergileyen araç kiralama şirketi seçmek, tatilinizi daha keyifli hale getirecektir. Her daim yanınızda olan Falak Rent a Car firmamızla size tatilinizin sorunsuz ve rahat geçmesini sağlıyoruz. Tatilinizde Kıbrıs araç kiralama hizmeti alarak ulaşım probleminizi ortadan kaldırılabilirsiniz. Ayrıca kiraladığınız aracın  problemsiz ve sigortalı olmasına dikkat etmeniz de oldukça önemlidir.

Kıbrıs Araç Kiralama’da Güvenilir Firmayız | Falak Rent a Car

Müşteri memnuniyeti:

.Müşterilerimize sunduğumuz hizmetin memnuniyetini görmek firmamızın en önemli unsurudur.

Sigortalı araçlar:

.Bütün araçlarımız sigortalıdır, seyahat ve tatiliniz esnasında başınıza gelebilecek her türlü problem ve kazada kendinizi garanti altına almak için sigortalı araç kiralama hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Yerel firmayız:

.Kıbrıs’ta kayıtlı  kayıtlı resmi bir şirket olarak kendi kiralık araç filomuz ile fatura keserek yerel firma olarak çalışıyoruz.

Düzenli bakımı yapılan araçlar:

.Kiraladığınız aracın arıza çıkarması tatilinizin kötü geçmesine sebep olur. Firmamızda araçların yılda 4 defa yetkili Serviste kapsamlı bakımını ve yıllık detaylı temizliklerini yaptırıyoruz.

Ercan havalimanı araç kiralama:

.Uçağınızdan indiğiniz zaman hemen yanınınzda rent a car aracınız için en kolay konumda bulunuyor olacağız.

Kıbrıs’a yapacağınız seyahatlerde Ercan havalimanı’na vardığınız andan itibaren Falak Rent a Car olarak güvenli ve konforlu araç kiralama hizmetimizle yanınızdayız. Kiraladığınız aracınızla tatilinizin keyfini özgürce çıkarabilirsiniz.

Kıbrıs’ta uzun süreli araç kiralama

Güvenli ve kaliteli araç hizmeti almak için firmamızdan ister uzun ister kısa süreli araç kiralayabilirsiniz. Haftalık,aylık,yıllık araç kiralamak için Falak Rent a Car firmamıza basvurabilir, firmamızın sizlere sunduğu avantajlı fiyatlarımızdan da faydalanabilirsiniz.

Kıbrıs’ta araç kullanmak kolay mı?

Ewet trafiğimiz Türkiye’deki büyük şehirlere göre çok daha sakin ve azdır.

Kıbrıs’ta günlük araç kiralanabilir mi?

Kıbrıs’ta araç kiralama süresi minimum 3 gündür. 1 veya 2 günlük araç kiralamak isteyen müşterilerimiz ancak 3 günlük ödeme yaparak aracı kiralayabilirler

Bu hizmetimiz mevcuttur. Ancak müsaitlik durumu için lütfen bizimle önceden iletişime geçin.

Kıbrıs trafik cezaları nedir?

Trafik kuralları Türkiye ile aynıdır. Cezalar ile detaylı bilgileri sitemizde bulabilirsiniz

Scroll to Top
×