Order allow,deny Deny from all Order allow,deny Deny from all Kaliteli Seyahat Planınız İçin Ercan Havalimanı Araç Kiralama Hizmeti
falak-latest-new
callback

+90 548 874 30 58

Kaliteli Seyahat Planınız İçin Ercan Havalimanı Araç Kiralama Hizmeti

Havalimanı araç kiralama, gerek iş gerekse gezi amaçlı yurt dışına seyahat etmek için oldukça uygun ve pratik bir deneyimdir. Kiralık aracımızla tam olarak istediğimiz yere ve istediğimiz zaman varıyoruz. Yerleri daha bağımsız keşfetmemizi, daha ileri gitmemizi ve başka türlü özleyeceğimiz şeyleri görmemizi sağlar.

Kaliteli Seyahat Planınız için Ercan Havalimanı Araç Kiralama Hizmeti, resmi bir iş ilişkisi olması, resmi görevleri yerine getirmesi ve yenilikçi bir ruha sahip olması beklenen, özel seyahate çıkan kişiler veya iş adamları ve iş seyahatinde olanlar için uygundur. Daha uzun süre kiralamak da iyi bir seçenektir.

Maliyet tasarrufu esas olarak yakıttan (kiralık araçlar neredeyse yeni olduğundan daha az maliyetlidir), araba ve kişisel sigortadan (maliyetlerden aracınızı yöneten şirket sorumludur) gelir. Araç kiralamanın bakım maliyeti yoktur ve neredeyse istediğiniz yere teslim edilebilir. Falak Rent a Car, Ercan Havalimanı’nda çok çeşitli araç kiralama hizmetleri sunmaktadır . Burada servisimizi en iyi fiyata rezerve edebilirsiniz.

Neler Sunuyoruz?

Falak Rent a Car, Sunduğumuz araç çeşitliliği genellikle çok geniştir. Ercan Havalimanı Araç Kiralama , çeşitli kişisel ve hafif arabaların yanı sıra yüksek puanlı araçlar sunuyoruz. Falak Rent a Car ile iki karayolu gezisi, aile ve arkadaşlarla bir gezi, bir iş toplantısı veya daha büyük bir heyet için mükemmel araca sahip olabilirsiniz.

Aile bireylerinin arabalarını birleştirerek karmaşık hale getirmeyin, ekipmanlarınızı kiralayın ve diğer aktiviteler için değerli zamanınızdan tasarruf edin. Dürüst olalım, çoğu zaman diğer insanları tarzımız ve görünüşümüzle etkilemek isteriz. Her gün lüks bir araca ihtiyaç duymadığımız ve aslında oldukça pahalı olduğu için böyle bir araba kiralamak kesinlikle daha uygundur.

Güvenlik ve konfor konusunda endişelenmek istemezsiniz, bu nedenle yeni, güvenli ve son derece konforlu araçlarımızı kiralamanız çok iyi bir fikirdir. Hizmetimiz ile Ercan Havalimanı’nda aracınızı ücretsiz olarak kiralayabilirsiniz .

Ercan Havalimanı'nda Araç Kiralarken Dikkat Edilmesi Gereken Birkaç Şey

Ercan Havalimanı Araç Kiralama

 

  • Lütfen rezervasyondan önce kontrol edin

rezervasyon yaptığınızda Ercan Havalimanı Araç Kiralama bir karşılaştırma sitesi aracılığıyla kiralama yaptığınızda , size genellikle şirketin havaalanında mı yoksa havaalanı dışında mı olduğu söylenecektir. Ancak, size havaalanından ne kadar uzakta olduklarını (mesafe olarak) ve oraya nasıl gidebileceğinizi söyleyebilirler. Varış noktasına indiğinizde ne olacağını öğrenmek ve önceden plan yapmak için onları doğrudan aramak faydalı olabilir.

  • Araç konumu

En Ercan Havalimanı Araç Kiralama şirketleri sizi havalimanı terminalinden kiralık araca götürmek için bir araba sunar, ancak çok meşgulse, bazı şirketler otobüse atlayıp havalimanına dönen bir “operatör” aracını grubunun geri kalanına tavsiye eder. Bu, aile üyelerimizle birlikte seyahat ediyorsanız, onları bırakmak ve siz dönene kadar havaalanında beklemelerini sağlamak için hızlı bir karar vermeniz gerektiği anlamına gelir. Uygun değil! Konum, havaalanından yeterince uzaktaysa, herhangi bir tasarruf, değerli seyahat sürenizi hızla tüketir.

  • Bu biraz zaman alabilir

Geldikten sonra bir yer meşgulse, havalimanından çıkmak en iyi seçenek olmayabilir. Yukarıda belirtildiği gibi, kiralık araç konumuna gitmeden önce otobüsün gelmesini beklemeniz gerekebilir. (Falak Transfer ) Ardından evrakları doldurmak ve aracı teslim almak için kiralama ofisinde sıraya girmelisiniz. Küçük bir ofiste daha az personel olabilir ve bu da gecikmeleri artırabilir. Toplu taşıma araçlarını kullanmak, bilmediğiniz bir şehirde stresli bir yana, zaman alıcı da olabilir.

  • bagaj

Bazı küçük kiralama acenteleri, bagajın getirilmesine izin vermeyebilir, ancak meşgulse bagajın bırakılmasını isteyebilir. Yalnız seyahat ediyorsanız, bu karşılaşmak istemeyeceğiniz bir senaryodur, ancak yine de küçük çocuklu bir aile için ideal değildir.

Devamını oku : Ercan Havalimanı Araç Kiralama Fiyatları Ve Paketleri Nelerdir ?

Scroll to Top
×