falak-latest-new
callback

+90 548 874 30 58

Kıbrıs’ta Araba kiralanır mı?

Kıbrısta araç kiralanır mı?

Kıbrıs’ta araç kiralamak yalnızca birkaç şeyin karşılanmasını gerektirdiğinden kolaydır. Geçerli bir ehliyetiniz ve kredi kartınız varsa rahatlıkla araç kiralayabilirsiniz. Buna ek olarak sadece birkaç adımı takip ederek ve bazı önemli belgeleri teslim ederek Kıbrıs Araç Kiralama hizmetini kiralayabilirsiniz. Yani evet, Kıbrıs’tayken araba kiralamak mümkün.

Kıbrıs'ta araba kiralama adımları

Geçerli bir ehliyet

Kıbrıs’ta kiralık araba rezervasyonu yapmayı düşünüyorsanız ehliyetinizin olması gerekir. Bu lisansın geçerli olması ve süresinin dolmamış olması gerekir. Bu her araç kiralama firmasının en önemli gereksinimidir. Ehliyetiniz olmadan araba rezervasyonu yapamazsınız. Bu nedenle ehliyetinizi yanınızda getirdiğinizden emin olun. Ayrıca, bazı şirketler uluslararası sürüş izni arıyor, bu yüzden onu da almanız gerekecek.

Ford Focus veye Benzeri ( 2016 Model, Otomatik)

Kredi kartıyla hazır olun

Çoğu firma kredi kartıyla araç kiralamayı tercih ediyor. Bu nedenle Kıbrıs’ta araç rezervasyonu yaparken kredi kartınızı yanınızda taşımanız gerekmektedir. ABD kredi kartının içinde sigorta masrafları bulunacağından seyahat eden kişinin ekstra ücret ödeme konusunda endişelenmesine gerek kalmaz. Ancak kiralama şirketlerinin nakit kabul etmediğini, dolayısıyla kredi kartınızı hazır bulundurmanız gerektiğini unutmayın.

Kira sigortası hakkında bilgi edinin

Kıbrıs Araba Kiralama hizmeti için rezervasyon yapıyorsanız, öncelikle kiralama sigortası poliçesini anlamanız gerekir. Hemen hemen her otomobil şirketinin bu sigorta poliçesi vardır. Pek çok kişi hala kiralama ücretlerine araba sigortası mı eklemeleri gerektiğinin farkında değil. Kıbrıs’ta araç kiralama hizmeti sağlayıcısı herhangi bir aksilik durumunda içinizin rahat olmasını isteyecektir.

ABD kredi kartına sahip olanların CDW özelliği zaten bulunduğundan bu sigortayı eklemelerine gerek yoktur. Ancak herhangi bir hasar durumunda ekstra ücret ödemek istemiyorsanız sigortayı yaptırabilirsiniz.

Yakıt gereksinimleri

Kıbrıs’ta kiralık araba alıyorsanız, arabanın yakıt ihtiyacını bilmeniz gerekir. Ayrıca, aracı size verilen yakıtla aynı miktarda yakıtla iade etmeniz gerekeceğini anlamanız çok önemlidir. Kıbrıs’ta arabaların çoğunda gaz yakıt var. Kiralık aracınızın gerektirdiği yakıt türünü kontrol ettiğinizden emin olun.

Falak Rent A Car - Sınıfının En İyisi Kiralık Arabalar Sunuyor

Kıbrıs’tayken en iyi ve şık kiralık arabaları mı arıyorsunuz? Böyle bir durumda en iyi kalitede ve etkili kiralama çözümleri sunan Falak Rent A Car’ı tercih edebilirsiniz. Bu firma ile dilediğiniz ve uygun fiyata kiralık arabaya sahip olabilirsiniz.

Scroll to Top
×