falak-latest-new
callback

+90 548 874 30 58

Ercan Havalimanı Araba Kiralama

Ercan Havalimani
Add Your Tooltip Text Here

Ercan Havalimanı araba kiralama rezervasyonlarını günün her saatinde yapabilirsiniz. Ercan Falak rent a car hizmetimiz, uzman kadromuz ile 7/24 devam etmektedir.

Kıbrıs’a seyahat etmeyi düşünüyorsanız Ercan Havalimanı’na inmeden mutlaka firmamızla irtibata geçmeli ve araç kiralama hizmetini düşünmelisiniz. Gezilecek olan yerlerin tamamı birbirine mesafeli olarak bulunduğu için toplu taşıma araçları taksi veya diğer alternatif ulaşım metotları işinizi görmeyecektir. Her gün yüz binlerce kişinin indiği Ercan havalimanı araba kiralama hizmetimiz sayesinde uçaktan iner inmez arama zahmetine dahi katlanmadan aracınızı teslim alacaksınız. Dilediğiniz takdirde dönüş yolculuğu sırasında yine havalimanında kiralamış olduğunuz aracı teslim edebilirsiniz.

  • Ercan Havalimanı Araba kiralama fiyatları nasıldır?

Yoğun bir trafiğe sahip olan Ercan Havalimanı’nda binek otomobillerde çok lüks araçlara kadar pek çok farklı sınıfta uygun fiyatlarla araba kiralayabilirsiniz

  • Ercan havalimanı araba kiralama sözleşmesi zorunlu mu?

Sadece Ercan havalimanı için değil bütün araba kiralama hizmetlerinde mutlaka kontrat imzalamak zorundasınız

  • Kıbrıs araba kiralama taleplerinin yüzde kaçı Ercan havalimanı’nda gerçekleşir?

Kıbrıs’ı ziyaret eden tatilcilerin % 80’i Ercan Havalimanı’nda indiğinde araba kiralama hizmeti alıyor

  • Lefkoşa araba kiralama hizmeti de Ercan Havalimanı’nda verilmekte midir?

Ercan Havalimanı’na indiğinizde Lefkoşa, Girne bütün destinasyonlar için araba kiralama hizmeti alabilirsiniz

Ercan Havalimanı Araba Kiralama Fiyatları

Ercan Havalimanı Araba Kiralama Fiyatları kiralanacak olan aracın marka ve modeline göre değişiklik göstermektedir.

Ercan Uluslararası Havalimanı Hakkında Bilgiler

Kuzey Kıbrıs Türkiye Cumhuriyeti’nin tek havalimanı hüviyetinde bulunan Ercan Uluslararası Havalimanı 1974 yılında yapılan Kıbrıs Barış harekâtı sırasında hayatını kaybetmiş olan Pilot Binbaşı Fehmi Ercan’ın soy isminden esinlenerek yaratılmıştır. Ercan havalimanı Kıbrıs sorunu çerçevesinde uygulanmış olan ambargo sebepleri ile uluslararası uçuşlara kapalıdır. Ercan havalimanına ulaşmak için önce Türkiye’ye inmeli daha sonra Kıbrıs’a geçmelisiniz.

Ercan havalimanı Kuzey Kıbrıs’ın başkenti Lefkoşa’ya 24 kilometre Gazimağusa’ya 30 kilometre mesafede bulunmaktadır.

Ercan Havalimanı Uçuş Noktaları

Ercan Havalimanı’na 3 farklı firma Türkiye’den uçuş düzenlemektedir. Böylece Kıbrıs seyahatinizi gerçekleştirmek istiyorsanız kısa sürecek olan bir uçak seyahatinin ardından havalimanına indiğinizde hayalini kurduğunuz tatilinizi başlatabilirsiniz:

  • Pegasus Hava Yolları: Diyarbakır, Adana, Ankara, Antalya, Gaziantep, Hatay, İstanbul Sabiha Gökçen, İzmir, Londra-Stansted, Ordu-Giresun Havalimanı
  • Türk Hava Yolları: İstanbul, İstanbul Sabiha Gökçen
  • Anadolujet: Ankara, İstanbul Sabiha Gökçen

Ercan havalimanı araba kiralama hizmetlerinin tamamı Falak rent a car firmamız tarafından profesyonel ekibimizle, güler yüzü kadromuzla 7/24 sizleri beklemektedir. Dilerseniz havalimanına indikten sonra dilerseniz henüz uçağa binmeden yaptıracak olduğunuzu rezervasyonla bütün hizmetlerimize ulaşabilirsiniz.

ercan havalimanı airport

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top
×