falak-latest-new
callback

+90 548 874 30 58

Kıbrıs’ta Ucuz Araç Kiralama

kıbrıs'ta ucuz araç kiralama falak rent a car

Kıbrıs’ta ucuz araç kiralama kaliteli olan araç türlerine ulaşmak için  Falak rent a car şirketini inceleyebilirsiniz. Firma uzun yıllardır Lefkoşe ve Ercan havalimanı rent a car hizmeti veriyor. Güler yüzlü ve deneyimli personeli sayesinde evinizin konforunda rahat edebileceğiniz araçları kiralayabilir, periyodik bakımı tam olarak yapılmış olan bu araçlarla güvenle Kıbrıs’ta seyahat edebilirsiniz. Ucuz araç kiralayacağım derken sakın ola aldanmayın ve kalitesiz şirketlerden hizmet almayın. Aksi takdirde ucuz araç kiraladığınızı zannederken tatilinizi berbat edebilirsiniz. Bunun yerine konforlu ve güvenli olan araçlar sözleşmeli bir şekilde falak rent a car şirketinden temin etmeniz mümkündür. Yılın 12 ayında araç kiralama hizmeti verilmektedir ve uygun fiyat portföyü sayesinde yüz güldüren kaliteye ulaşabilirsiniz.

Kıbrıs’ta Ucuz Araç Kiralama Fiyatları Ne Kadar?

Kıbrıs’ta ucuz araç kiralama fiyatları için Falak Rent a Car resmi sitesini ziyaret etmenizi öneririz. WhatsApp üzerinden online rezervasyon oluşturmak için +90 548 874 30 58 numaralı telefondan iletişim kurabilirsiniz. 

Kiralayacak olduğunuz aracın türüne kiralayacak olduğunuz süreye göre fiyatlar değişiklikler gösterebilmektedir. Kıbrıs’ta ucuz araç kiralama fiyatları genellikle 1300 TL dolaylarında bulunmaktadır. Bunun altındaki rakamlar kesinlikle gerçekçi değildir ve ciddi problemler yaşayabilirsiniz. Ancak bunun üstüne çıkacak olan rakamlarda da bütçenizi zorlayabilirsiniz. falak rent a car şirketi Nissan, Suzuki, Ford, Honda gibi markaları 1300 ila 1500 TL aralarında günlük olarak kiralayabilmektedir. Ayrıca kiralayacak olduğunuz periyodu uzattığınız takdirde indirimlerden de faydalanabilirsiniz. Aracınızı seçmek için web sitesine giriş yaptığınızda orada bulunan filtre seçeneklerini kullanabilirsiniz. Böylece premium araçlardan ekonomik araçlara kadar pek çok farklı alternatiften faydalanma olanağınız da bulunacaktır. Türkiye ile kıyasladığımızda Kıbrıs Euro ve sterlin kuru üstünden fiyatlama yaptığı için yüksek gelebilir ancak buradaki kıyası Avrupa ve dünyanın diğer turistik yerleri ile yapmamız gerekiyor. Özellikle Akdeniz lokasyonunu baştan sona gezerseniz kesinlikle Kıbrıs en ekonomik fiyatlarla hizmet alabileceğiniz turistik merkezlerin başına gelmektedir. Bu sebeple Kıbrıs ucuz araç kiralama sizin için de kesinlikle ulaşılabilir bir hizmettir.

Kıbrıs’ta Ucuz Araç Kiralama Şartları Nelerdir?

Eğer Türkiye’den Kuzey Kıbrıs Türk cumhuriyetini ziyaret ediyorsanız pasaport veya vize şartı bulunmayacaktır. TC kimlik kartınızla birlikte adaya giriş yaptığınızda havalimanında iner inmez araç kiralama hizmetinden faydalanabiliyorsunuz. Kıbrıs’ta ucuz araç kiralama için de şartları taşımanız gerekmektedir. Bunların başında yanınızda ibra edecek olduğunuz T.C. kimlik numarasının bulunduğu kimlik kartı gelmektedir. T.C. kimlik numarası ve kimlik kartı kime aitse aracı o kiralayabilir. Eğer ek sürücü talebinde bulunmak istiyorsanız mutlaka sürücü olacak olan kişinin kimlik kartının fotokopisinin de sunulması gerekmektedir. Ayrıca minimum 3 yıllık ehliyete sahip olan kişilerin araç kiralayabileceğini de hatırlatıyoruz. Eğer öğrenciyseniz bu noktada araç kiralamak istiyorsanız firmanın yetkilileriyle irtibata geçerek kolaylıklardan faydalanabilirsiniz.

Kıbrıs’ta Ucuz Araç Kiralarken Dikkatli Olmalısınız

Ucuz araç kiralama hizmeti herkesin talep ettiği opsiyonlardan bir tanesi ancak araçla birlikte seyahat edeceğinizi sevdiklerinizin ve kendinizin canını emanet edeceğinizi de unutmamalısınız. Bu sebeple Kıbrıs’ta ucuz araç kiralama hizmeti alırken oldukça dikkatli olmanızı tavsiye ediyoruz. Sadece kurumsal firmalardan sözleşme yapan firmalardan ve aracı tam tanımıyla birlikte size anahtarıyla teslim edebilen şirketlerden hizmet almalısınız. Aksi takdirde gittiğinizde acı sürprizlerle karşılaşabilirsiniz. Özellikle lastik bakımlarının, motor bakımlarının, radyatör ve periyotik bakımlarının yapılmış olduğu araçları tavsiye etmekteyiz. Kıbrıs gibi sıcak bir lokasyonda bakımı yapılmamış olan araçlar her an sizi yolda bırakabilir. Gecenin bir vakti bilmediğiniz bir coğrafyada tenha koylarda ve sahillerde yolda kalmak istenecek bir durum değildir. Bunun önüne geçmek ise sizin elinizde bu sebeple Falak rent a car gibi kaliteli ve güvenli olan bir şirkette irtibata geçebilir, ucuz araç kiralama portföyündeki seçenekleri değerlendirebilirsiniz.

 

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top
×