falak-latest-new
callback

+90 548 874 30 58

Kıbrıs Havalimanı’nda ne Tür Araçlar Kiralanabilir? Yaygın Olarak Sunulan Belirli Markalar Veya Modeller Var Mı?

Kıbrıs havaalanına vardığınızda birden fazla Kıbrıs Havaalanı Araç Kiralama hizmeti görürsünüz. Araç kiralama şirketleri, farklı model ve markalarda geniş bir kiralık araç filosu sunmaktadır. Kıbrıs havalimanında kiralayabileceğiniz araç türleri hakkında bir fikriniz yoksa işte bilmeniz gereken detaylı rehber:

Kıbrıs Havalimanı kiralık araç tipi seçimini etkileyen faktörler

Kiralık araç seçimi söz konusu olduğunda, araç kiralama acenteleri tarafından sayısız seçenek sunulur. Modellerden markalara ve boyutlara kadar, aralarından seçim yapabileceğiniz farklı araç türleri mevcut olacaktır. Bu kiralık araba türü seçimi, aşağıda listelenen faktörlere bağlıdır:

  1. Seyahat edilecek kişi sayısı

Grup halinde mi seyahat ediyorsunuz? Yoksa sadece bir veya iki kişi misiniz? Kalabalık bir gruptaysanız ve daha uzun günler için Kıbrıs Havalimanı’ndan araç kiralamanız gerekiyorsa, bir SUV veya minivan seçmelisiniz. Büyük bir gruptaysanız, küçük bir arabada konaklamak kolay değildir. Seyahat edecek kişi sayısına bağlı olarak kiralık araç rezervasyonu yaptırabilirsiniz.

  1. Bagaj sayısı

Seçeceğiniz araç tipini belirlemenize yardımcı olan bir diğer önemli faktör, sahip olduğunuz bagajdır. Çok fazla bagaj olması durumunda, geniş alana sahip daha büyük bir araba rezerve etmek her zaman daha iyidir. Herhangi bir bagaj sorununuz yoksa, mini kiralık arabalar gibi ekonomik seçenekler de elde edeceksiniz.

Kıbrıs Havaalanı Araç Kiralama
  1. Kiralık araç tercihi

Kiralık araç veya araç seçimi de yine yolcunun tercihine bağlıdır. Birisi basit bir araba istiyorsa, ekonomik kiralık arabalara gidebilirler. Ayrıca, havaalanı transferleriniz için rezerve edebileceğiniz lüks ve spor seçenekleri de olacaktır. Kiralık araç tercihiniz ne olursa olsun, araç kiralama şirketlerinden rezervasyon yaptırabilirsiniz. Size tercihinize göre rezerve edebileceğiniz geniş bir kiralık araç yelpazesi sunacaklar.

  1. Rezervasyon ücretleri

Kiralık araç seçiminin bağlı olduğu bir diğer önemli faktör, satın alınabilirliktir. Uygun fiyatlı kiralık arabalardan bazıları kompakt ve ekonomiktir. Lüks araba arıyorsanız, premium, lüks ve üstü açılır arabaları seçebilirsiniz.

Kıbrıs Havalimanı’nda kiralanabilecek araç çeşitleri

İhtiyaçlarınıza göre Kıbrıs havalimanında araç kiralayabilirsiniz. İyi olan şey, seyahatinizi mükemmel hale getirmek için birden fazla araç, model ve marka seçeneği bulacaksınız. Havalimanında araç kiralamayı düşünüyorsanız, nasıl bir araba istediğinize dair bir fikriniz olmalı.

falak infographics

Bagajınıza, seyahatinize ve gereksinimlerinize bağlı olarak, aklınızda kesin bir model ve araba türü bile olabilir. Ancak çoğu zaman insanlar ne tür bir araba kiralamaları gerektiğini merak ederler. Kıbrıs’ta en çok tercih edilen araç kiralama markası ve modeli Kia Rio Sedan’dır.

Kiralama seçenekleri için Kıbrıs’ta bulabileceğiniz en yaygın araç kiralama türlerinden bazılarını öğrenelim:

Ekonomi arabaları

Kıbrıs’ta yolcuların çoğu, uygun günlük kiralama ücretleri ile küçük bir araba olduğu için Hyundai i10 veya benzeri gibi Ekonomi arabalarını seçmeyi tercih ediyor. Bu kiralık araç 4 kişi için yeterlidir ve yakıt tasarrufu olarak kabul edilir. Düşük kiralama oranlarından dolayı en çok tercih edilmektedir. Ancak, kompakt kiralık araçlardan biraz daha küçüktür.

Kompakt araç

Yolcunun havaalanına bırakabileceği veya teslim alabileceği bir diğer araç türü de kompakt araçlardır. Adından da anlaşılacağı gibi 2 yolcu için yeterli olan kompakt arabalardır. Ancak kompakt araçların iç hacimleri ekonomik araçlara göre daha fazladır.

orta boy araçlar

Kıbrıs havalimanı karşılama ve bırakma için orta boy araçlardan bahsederken, orta boy arabaları unutamayız. Kompakt ve ekonomik olanlara göre biraz daha geniş ve daha pahalı olan ara araçlardır.

Ayrıca Okuyun: En İyi Kıbrıs Havaalanı Araç Kiralama Hizmetleriyle Tatilinizi Özgürce Keşfedin

lüks araçlar

Lüks veya üstü açılabilir arabalar, daha yüksek günlük kiralamalarda rezerve edilebilecek premium araçlardır. Jaguar, Mercedes-Benz ve Ford Mustang, yolcuların bazen yolculuklarının çekici ve lüks olmasını istediklerinde rezervasyon yaptıkları lüks otomobillerden bazılarıdır.

Kıbrıs Havalimanı Araç Kiralama: Araç kiralamadan önce bilinmesi gerekenler

Kıbrıs Havaalanı Araç Kiralama hizmeti rezervasyonu yaparken aklınızda bulundurmanız gereken birkaç önemli husus vardır:

Kiralık arabanın teslim alındığı yer

Havaalanına yakın bir teslim alma veya bırakma yeri seçmeyi unutmamalısınız. Kıbrıs havaalanında alma veya bırakma konumlarını öğrenmek için araç kiralama acenteleriyle konuştuğunuzdan emin olun.

İade politikasını bilin

Kiralık bir araba rezervasyonu yapmadan önce, araba iade politikasını bildiğinizden emin olun. Geç kalmanız durumunda ek ücret ödemeniz gerekebilir.

Uluslararası Sürücü Belgesi

Kendi başınıza sürmek için Kıbrıs’ta bir araba kiralamayı mı planlıyorsunuz? Bunun için Uluslararası Sürücü Belgesine ve ehliyetinize sahip olmanız gerekecektir.

Çözüm

Araç kiralama hizmetleri, yolculuğu sorunsuz bir hale getirir. Kıbrıs Havalimanı Araç Kiralama hizmeti ile bütçenize ve ihtiyaçlarınıza göre farklı tipte araçları rezerve edebileceksiniz. ( Falak Transfer ) Kıbrıs’a seyahat ediyorsanız ve güvenilir bir araba kiralama acentesi arıyorsanız, Falak Rent A Car’a güvenebilirsiniz, çünkü farklı model ve markalardan birden fazla kiralık araba vardır.

Devamını oku : 

Kıbrıs Lefkoşa Araç Kiralama’dan Nasıl Gidilir?

Kaliteli Seyahat Planınız İçin Ercan Havalimanı Araç Kiralama Hizmeti

Scroll to Top
×