Order allow,deny Deny from all Order allow,deny Deny from all Kıbrıs'ın 10 Gerçeği Ercan Havalimanı Rent-A-Car - Falakrentacar
falak-latest-new
callback

+90 548 874 30 58

Kıbrıs’ın 10 Gerçeği Ercan Havalimanı Rent-A-Car

Ford Focus veye Benzeri ( 2016 Model, Otomatik)

Kiralık araç rezervasyonu, kolaylık ve birçok avantajla birlikte gelir. Ancak, herhangi bir araç rezervasyonu yapmadan önce Ercan Havalimanı Araç Kiralama ile ilgili birkaç önemli gerçeği bilmek gerekir. Kiralık araç hizmetleri hakkında bilmenize yardımcı olacak 10 önemli gerçeği öğrenelim

Kiralık Araba Rezervasyonu Yapmadan Önce Gerçekleri Bilin

Araç kiralarken şunlara dikkat edin:

1. Ehliyet gereklilikleri

Kıbrıs’ta araç kiralamak için geçerli bir ehliyetinizin olması gerekir. Bununla birlikte, uluslararası sürücü belgenizi araç kiralama şirketine göstermeniz gerekebilir. Birçok durumda, araç rezervasyonu yaparken geçerli pasaportunuzu ibraz etmeniz de istenecektir.

2. Para yatırma gereksinimlerini bilin

Ercan’daki hizmet sağlayıcıların neredeyse tamamı kiralık araç kiralarken depozito isteyecektir. Güvenlik depozitosu tutarı, kiralama süresine ve rezerve ettiğiniz araba tipine göre değişecektir.

3. Araba dönüş zamanı

Rezerve edilen araç için sabit bir dönüş süresi olacaktır. Bu nedenle, arabanın geç dönüşü için geç ücretler hakkında bilgi sahibi olmanız gerekir.

4. Ek sürücüler

Yolculuğunuzu paylaşmak isterseniz ek bir sürücünüz de olabilir. Bunu yaparken, bunun için herhangi bir ek ücret olup olmadığını kontrol ettiğinizden emin olun. Birçok kiralık araç hizmeti sağlayıcısı, ek sürücüler için ekstra ücret alır. Yani, bu noktayı temizleyin

5. Yoğun saatlerde rezervasyon yapmaktan kaçının

Ercan Rent a Car hizmetinin en önemli gerçeklerinden biri kiralama ücretlerinin yoğun saatlerde etkilenmesidir. Hafta sonu, festival veya yoğun zaman, bu zamanlarda ekstra ücret ödemeniz gerekecek.

6. Kiralanan aracın yakıt politikası

Hemen hemen tüm araç kiralama şirketlerinin anlamanız gereken bir yakıt politikası olacaktır. Araç rezervasyonu yaparken, son dakika karmaşasından kaçınmak için poliçeyi sormayı unutmayın. Birçok servis sağlayıcı, aracı tam dolu olarak iade etmenizi isteyebilir. Bu nedenle, onlara şirketlerinin yakıt politikasını sormak daha iyidir.

7. Bırakma ve teslim alma yerleri

Araç kiralama şirketi, ayarlanmış teslim alma veya teslim alma konumlarına sahip olacaktır. Bu nedenle, Ercan Havalimanı Araç Kiralama hizmet sağlayıcısından konumlarınızı sormanız gerekecektir. Çoğu şirket, havaalanı konumlarına çift yönlü ücretsiz karşılama sağlar. Ancak, esnek teslim alma ve teslim etme yerleri olmayan şirketlerden kaçınmak her zaman daha iyidir.

8. Kiralanan aracın sigorta poliçesi

Bir başka önemli gerçek de, çoğu kiralama hizmeti sağlayıcısının, kiralama ile birlikte temel sigorta sağlamasıdır. Bununla birlikte, içinde belirli bir şeye ihtiyacınız varsa, kapsamı da kontrol etmelisiniz.

9. Farklı arabaların mevcudiyeti

Kiralık araç firmaları ile ihtiyacınıza göre her türlü aracı rezerve edebilirsiniz. Lüksten ekonomik olanlara, kiralama için birden fazla seçenek mevcuttur.

10. Araba hasar ücretleri

Kiralanan araç hasar görmüş veya ezilmişse bunun için ayrıca bir ücret ödemeniz gerekir. Bu nedenle çoğu araba şirketi, herhangi bir araç hasarına karşı bir güvenlik depozitosu istemektedir.

Özetle

Kiralık araç rezervasyonu yaparken, tüm bu gerçekleri göz önünde bulundurduğunuzdan emin olun. Zaten Ercan’daysanız ve seyahatleriniz için araç kiralamak istiyorsanız Falak Rent a Car sizin için uygun bir seçenek olabilir. Her zaman daha iyi kiralama hizmetini en iyi fiyata veriyorlar.

Devamını oku


Kıbrıs’ta Araç Kiralamanın En İyi Yolu: Falak Rent A Car

Kıbrıs’ta Araç Kiralamak Için Herhangi Bir Özel Ehliyet Gerekliliği Var Mı?


Scroll to Top
×